Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

İptal / İade İşlemleri

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

- İade edeceğiniz ürünü, faturası ile birlikte  paketi hasar görmemiş, kullanılmamış halde, MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. 

 - İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden MNG Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. 

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. 

İade Adresi:

LORENCE HOME -

Sakarya Mahallesi Bağlar Caddesi No:52 - BİGA/ÇANAKKALE

Tel: 0850 302 24 34

İPTAL İŞLEMİ

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor ” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi destek@lorencehome.com.tr adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.

Kargo ve teslimat

Kargo teslimi esnasında ürünü kontrol ediniz, ürün ambalajında veya üründe herhangi bir hasar oluşmuş ise kargo yetkilisine lütfen zabıt tutturunuz ve firmamız ile iletişime geçiniz, bu durumda ürün tarafımızca değiştirilecektir, aksi taktirde  şirketimiz sorumlu değildir. 

Ürün stokta belirtildiği zaman aralığında size teslim edilir.

  • svg
    Ücretsiz Kargo
  • svg
    2 Yıl Garanti
  • svg
    Taksitli Ödeme
X