Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

Gizlilik Sözleşmesi

Lorence Home müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve bir dizi fırsat sunabilmek için kişisel olarak tanımlana bilecek bilgilerinizi (isim,yaş, e-posta vb…) sizden talep eder. Böylelikle toplanan bu bilgiler ileriki tarihlerde yapılabilecek dönemsel kampanyalardan,çeşitli fırsatlardan, ilgi alanlarınıza yönelik paylaşımlardan sizi haberdar etmek için saklanmakta ve sadece Lorence Home bünyesinde kullanılmaktadır.

Lorence Home üyelik formlarıyla topnan bu bilgiler Gizlilik Politikası ile belirlernen amaçlar ve kapsamlar dışında üyenin haberi olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta ve faliyet dışı hiç bir amaçla kullanılmamaktadır.

Müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak için alışveriş sırasında ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileri Lorence Home'dan  bağımsız olarak dünyanın en güvenilir ödeme aracısı ‘İyzico Ödeme Sistemleri’’ altyapısı ile korunarak gerçekleştirilir.  

Tüm kişisel üyelik bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL 256 bit sistemi ile şifrelenmiştir. Bu sayede bilgilerin internet üzerinde dolaşımı sırasında istenmeyen kötü amaçlı kişi ve kurumlarca  ele geçirilmesi önlenmiştir.

Lorence Home üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilir ve ‘üye ayarları’ butonundan üyelik bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

  • svg
    Ücretsiz Kargo
  • svg
    2 Yıl Garanti
  • svg
    Taksitli Ödeme
X