Sık Sorulan Sorular

+

Sık Sorulan Sorular

1 - Türkiyenin her yerinden sipariş verebilir miyim?

Ürünler anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilmektedir. Ürünler Türkiye'nin ulaşılabilir her noktasına gönderilebilir. Yurt dışı satışlarımız henüz başlamamıştır.

2 - Ürün siparişini nasıl verebilir nasıl ödeme yapabilirim ?

Seçmiş olduğunuz ürünün renk seçeneği varsa belirtip sepetinize ekleyebilir, havale EFT veya  kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden birini seçip sepetim penceresinden siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

3 - Ürünlerinizi yakından görebileceğimiz, inceleyebileceğimiz bir mağazanız var mı? 

Bu, yakın zamanda gerçekleştirmek istediğimiz öncelikli hedeflerimiz arasında ancak malesef şu aşamada ürünlerimizi sadece web sitemiz üzerinden görebilir ve satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında aklınıza takılan ve endişe ettiğiniz tüm soru işaretlerini cevaplamak, ürünü daha iyi teşhis etmenizi ve incelemenizi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Siz yine de bize sağ alt köşedeki 'canlı chat' sayfasından yada telefon ile ulaşabilir satın almak istediğiniz ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

4 - Alışveriş yaparken hangi yolları izlemeliyim?

Alış verişi tamamlamak istediğinizde sepet sayfasında "satın al" tuşuna basarak, karşınıza gelecek olan sayfada fatura ve teslimat adreslerini açık olarak yazın ve "satın al" butonuna tıklayın. Son olarak özet ve onay sayfasında bir ödeme şekli seçerek siparişinizi onaylayabilirsiniz.  'Unutmayın'   kişisel bilgilerinizin doğruluğu ürünün fatura düzenlemesi için önemlidir. Bu bilgiler üçüncü bir taraf ile asla paylaşılmaz. 

5 - Kargo bedeli nedir ve kim tarafından karşılanır ?

Kargo tüm alışverişlerinizde ücretsizdir.

6 - Ürün elime kaç günde ulaşır ?

Gönderim süresi satın almış olduğunuz ürün kategorisine ve  stoktaki miktarına göre değişiklik gösterebilir ancak berjerler ortalama 7- 10 iş günü diğer tamamlayıcı ürünler ise 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.

7 - Ürün hasarlı çıkarsa ne yapmalıyım ?

Ürünlerimiz sizin için yola çıkmadan önce özenle ambalajlanır ancak bazen kargolama sürecinde istenmeyen sorunlarla karşılaşılabilir. Bu beklenmedik durumlar için tüm cabamızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ürünün tesliminde lütfen kargo görevlisi mahalli terk etmeden önce ürünü açınız ve kontrol ediniz.
Hangi bir olumsuzlukta kargo görevlisine lütfen tutanak tutturunuz ve ürünü geri gönderiniz, ürün en kısa zamanda yenisiyle değiştirilecektir.

8 - Ürünler garantili mi ve garanti süresi nekadardır.

lorencehome.com.tr sitesinde  satılmakta olan tüm ürünler garantilidir ve garanti süresi 2 yıldır.

9 - Fiyatlara KDV dahil mi?

Ürün fiyatlarına KDV dahil edilmiştir.

10 - Hangi kredi kartları geçerli ve taksit seçenekleri nedir?

lorencehome.com.tr' nın kredi kartı ile ödeme alma çözüm ortağı 'PAYU SANAL POST HİZMETLERİ' Şirketidir.

Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, şu an 4 kıtada, 18 ülkede faaliyet gösteriyor. Dünyada 100 binden fazla üye işyerine 220 farklı ödeme yöntemi sunan PayU, Türkiye’de 2011 yılının Eylül ayında faaliyet göstermeye başladı ve 5.000'den fazla işletme ile çalışmaktadır. PayU, Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye'nin ilk ödeme servis sağlayıcısıdır.

lorencehome.com.tr den yapacağınız tüm alışverişler bu sistem üzerinden güvenli bir şekilde yapılır. Tüm banka kartlarına, aldığınız ürünün özellik ve fiyatına bağlı olarak lorencehome.com.tr nin belirlediği taksit miktarına göre alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

11 - Ödeme seçenekleri nedir? Banka hesap numaraları nedir?

*İnternet üzerinden ödeme: Kredi kartı ile 7 gün 24 saat online olarak alışveriş yapabilirsiniz.
*Banka Havalesi ile Ödeme: Banka havalesi ile ödemelerinizi herhangi bir bankanın havale/ EFT / ATM / internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.

LORENCE HOME DEKORATİF EV MOBİLYALARI

Hesap Numaraları:

HALK BANKASI  / BİGA 0639 / 01004553 TR59 0001 2009 6390 0001 0045 53

AKBANK              / BİGA 0195 / 0091258 TR33 0004 6001 9588 8000 0912 58

YAPIKREDİ         / BİGA 177 / 86374564 TR84 0006 7010 0000 0086 3745 64

12 - Sayfanızdan kredi kartıyla ödeme yapmak güvenli mi?

lorencehome.com.tr' nın kredi kartı ödeme alma çözüm ortağı 'PAYU SANAL POST HİZMETLERİ' Şirketidir.

SSL (Secure Sockets Layer), alışveriş esnasında, müşterilerinizin girmiş olduğu hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür.  PayU, bütün ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemini kullanır ve müşterilerinizin bilgilerini korur.

13 - İade şartları nelerdir?

Satın almış olduğunuz bir ürünü yedi 7 günlük süre içinde iade edebilirsiniz.
İade edilecek ürünün ticari vasıflarını yitirmemiş olması, ambalaj ve içeriklerinin tam olması gerekmektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür.
Böyle bir durumda, iade isteğinizi belirten bir dilekçe, ürün ve faturanız ile adresimize geri göndere bilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılıp iadesinde kusur olmadığı birimlerimizce onaylandıktan sonra, 1 hafta içinde ürün bedeli hesabınıza veya kredi kartınıza geri aktarılır.