Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)
 • BİZ...

  BİZ...

  Geometri bugün modern çizgiler, farklı formlar adı altında dekorasyon zevkimizi genel olarak belirlemeye başladı.. Modern dünyada elektronik ve iletişim araçlarındaki gibi küçülen ve fonksiyonelleşen formlar evimizin dekorasyonunda, mobilyalarımızda sadece stillerin değil boyutlarında önemini ortaya koyuyor. Biz hafiflik ve yalınlık anlayışına sanatı ve fonksiyonelliği katarak daha geniş yaşam alanları için puflar, berjer koltuklar üretiyoruz. Sadece 'şıklık' değil amacımız. Sizin için hayatı kolaylaştıran yaşam alanlarınızı daha verimli kullanmanızı sağlayan puflar, berjer koltuklar üretmek. Genişlik ve ferahlık etkisi yaratmak.
 • NASIL YAPIYORUZ?

  NASIL YAPIYORUZ?

  Dünyada ve Türkiye'de ‘gençlik ruhu’ ‘gençleşme’ nin yükselen bir trend haline geldiği günümüzde Lorence gençlik motivasyonu ve heyecanı ile başlar tasarımlarına. 30 yılı aşkın tecrübe ve birikim sahibi ustalarla paylaşılır her tasarım, uzun mesailer, AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılır, ''Hiçbir şey mükemmel değildir.'' felsefesi ile eleştiririz göz bebeğimizi. Ürünlerimizde uzun ömürlü fırınlanmış ahşap, yüksek kalite HR sünger ve en seçkin kumaş markalarının koleksiyonlarını kullanırız .
 • DAHA YAKINDAN BİZ..

  DAHA YAKINDAN BİZ..

  Çanakkale'den yurtiçi ve yurtdışında tüm online platformlarda varız. Tecrübeli tasarım ekibi, mobilya sektörüne uzun yıllarını vermiş zanaatkâr usta ellerden oluşuruz. Biz ürünlerimizi Türk Kültürünün etnik, zengin hatlarından yararlanarak, Avrupa'nın yalın ve modern çizgideki minimalizmi ile yorumlayan insanlarız.
 • svg
  Ücretsiz Kargo
 • svg
  2 Yıl Garanti
 • svg
  Taksitli Ödeme
X