KURUMSAL

+

KURUMSAL

Geometri bugün modern çizgiler, farklı formlar adı altında dekorasyon zevkimizi genel olarak belirlemeye başladı. Modern dünyada elektronik ve iletişim araçlarındaki gibi küçülen ve fonksiyonelleşen formlar evimizin dekorasyonunda, mobilyalarımızda sadece stillerin değil, boyutlarında önemini ortaya koyuyor.Biz Lorence Home olarak hafiflik ve yalınlık anlayışına sanatı ve fonksiyonelliği de katarak daha geniş yaşam alanları için puflar, berjer koltuklar üretiyoruz. Sadece 'şıklık' değil amacımız. Sizin için hayatı kolaylaştıran yaşam alanlarınızı daha verimli kullanmanızı sağlayan puflar, berjer koltuklar üretmek. Genişlik ve ferahlık etkisi yaratmak.

 

NASIL YAPIYORUZ?

Dünyada ve Türkiye'de 'gençlik ruhu, 'gençleşme' nin yükselen bir trend haline geldiği günümüzde Lorence Home genç bir marka olmanın verdiği dinamizm ve heyecanla başlar tasarımlarına. 30 yılı aşkın tecrübe ve birikim sahibi ustalarla paylaşılır her tasarım, uzun mesailer, AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılır, ''Hiçbir şey mükemmel değildir.'' felsefesi ile eleştiririz göz bebeğimizi. Uzun ömürlü fırınlanmış ahşap, yüksek kalite HR sünger, en seçkin kumaş markalarının koleksiyonlarını kullanırız ürünlerimizde.

 

DAHA YAKINDAN BİZ..

Lorence Home Çanakkale'de kurulmuş tüm Türkiye'de online olarak faaliyet gösteren bir firmadır. Tecrübeli tasarım ekibi, mobilya sektörüne uzun yıllarını vermiş zanaatkâr usta ellerden oluşur. Biz ürünlerimizi Türk Kültürünün etnik zengin hatlarından yararlanarak, Avrupa'nın yalın ve modern çizgideki minimalizmi ile yorumlayan insanlarız.